Özyapar

Özyapar Orman Ürünleri

Sektöründe kuşaktan kuşağa hızla büyüyen ve kazandığı birikim ve tecrübeyi yine bu sektöre yatırım yaparak kullanan firmamız 1934 yılında Sayın H. Mehmet ÖZYAPAR tarafından Erzurum ili Tahtacılar Cd No: 8’de 30 m2’lik marangoz dükkanında kurulmuştur. Kuruluşumuzu takip eden süreçte 1952 yılına kadar marangozlukla devam eden iş yerimiz, bu tarihten sonra kontraplak-duralit ve kayın kereste satışına başlamıştır.

Tüm dünyada gelişen ve değişen mobilya sektöründe; başta ülkemiz ve bölgemizde olmak üzere, sektörün öncüsü olmak amacı ile yapmış olduğumuz yeni yatırımlarla sizlere yeniliği ve kaliteyi en iyi hizmet anlayışıyla sunmayı vizyon haline getirerek bir çok başarıya imza atmış olan Özyapar Orman Ürünleri gelecekte yapacağı yatırımlarda da farklılığı ve kaliteyi bünyesinde bulundurmayı hedeflemektedir.

Firmamız Doğu Anadolu Bölgesinde “Erzurum”, Karadeniz Bölgesinde “Trabzon” ve Marmara Bölgesinde “İkitelli-İstanbul” da kurmuş olduğu 50’ye yakın bayiden oluşan bayi ağı ve bu bölgelerde hizmet veren satış noktaları ile mobilya üreticilerini ve nihai tüketicilerini 75 yıllık deneyimi ile buluşturmaktadır.

Özyapar Orman Ürünleri 4 bölgede 300 ‘ e yakın çalışanı, toplamda 30.000 m2'ye yakın 5 farklı kapalı depolama alanı ve 5000 m2’lik plaza projesi ile bunu desteklemektedir. Bu ayrıcalığın getirdiği güvenilirliği uzman kadrosu ile bugünlerden yarınlara taşımanın sorumluluğunu ticari prensip olarak kabul ediyoruz.

Özyapar Orman Ürünleri
Özyapar Orman Ürünleri
0
1 .
Yıl
0
2 .
Ürün
0
3 .
Tamamlanan Proje
0
4 .
Mutlu Müşteri

Sizin için ne yapabiliriz?